foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut id finibus quam, vel placerat nunc. Aliquam hendrerit, sapien et efficitur gravida, neque velit venenatis ligula, vitae tincidunt felis diam id purus. Sed vitae pulvinar risus. Mauris pharetra tortor at urna vestibulum, sit amet placerat turpis varius. Cras feugiat purus ut sollicitudin dignissim. Aenean fringilla consequat arcu ut dapibus.

DSCN3779W środowe przedpołudnie - 19.12.2016r. W klonowska Biblioteka została odwiedzona przez grupę 5-latków wraz z opiekunem p. Danutą Tyszkiewicz.


W tym tygodniu tematem naszych zainteresowań była jesień. Po wysłuchaniu utworów i rozmowie związanej z wierszami, najmłodsi przystąpili do zadań. Pierwszym z nim było rozpoznanie na kolorowych ilustracjach drzew oraz ich owoców. Dzieci bez trudu przypominały sobie nawet skomplikowane nazwy różnych gatunków. Następnym ćwiczeniem było pomalowanie kolorowanki jesiennymi barwami. Najmłodsi pięknie i barwnie wykonali swoje prace, które ozdabiają teraz biblioteczny kącik dziecięcy. Następne spotkanie z przedszkolakami już niedługo!

161206 506 grudnia w naszym urzędzie odbyła się uroczystość wręczenie medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z okazji 50 – lecia Pożycia Małżeńskiego

Zapraszamy na fotorelacje 

DSCN6811Dnia 5.12.2016r o godz 12:43 zostaliśmy zadysponowani na ul. Długą, celem otwarcia mieszkania i dostania się do osoby poszkodowanej.

Gdy dotarliśmy na miejsce, otrzymaliśmy informację iż w środku znajduje się osoba w podeszłym wieku, a budynek jest zamknięty. Po dostaniu się do wnętrza dudynku, udzieliliśmy pierwszej pomocy medycznej. Starsza kobieta została przetransportowana karetką do szpitala w Sieradzu.

Siły i śr#odki:

  • 539 E 21 GCBA 5/32 Mercedes Benz Atego 1629
  • Zespół ratownictwa medycznego
  • Patrol policji KP w Złoczewie.

 MG 2887 1W miniony piątek w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w dziedzinie kultury za 2016 rok przyznanych przez Zarząd Powiatu Sieradzkiego.

 

 

Z ogromną radością informujemy, iż wśród laureatów znalazł się nasz Rockowy Zespół z Klonowej.  Działa on od niedawna pod szyldem  Gminnego Ośrodka Kultury, tym bardziej cieszy nagroda przyznana za wdrażanie inicjatyw sprzyjających rozwojowi życia kulturalnego w powiecie sieradzkim. Z rąk Pana Starosty - Mariusza Bądziora, nagrodę w imieniu zespołu odebrał perkusista - Krzysztof Bednarek.

Gratulujemy serdecznie :-)


Źródło: http://www.gok.klonowa.eu/

Pogoda w Klonowej

Losowe zdjęcie

Manewry powiatowe- Klonowa 2014 r.
Manewry powiatowe- Klonowa 2014 r.

Polecamy


stat4u